Hakkımızda

Temizlik Personelleri

 Neden Biz ?

Tem Naturel Endüstriyel Temizlik, her türlü temizlik konusunda elemanlarına öncelikli olarak rutin eğitimden geçirmekte ve kaliteli hizmet bilinci ile işleyiş esnasında verimliliklerini en üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır . 

Temizliğin içeriğini öğretmeyi amaçlayan eğitmenlerimiz ,part-time ve full-time personellerimize yardımcı olarak öncelikle müşteri memnuniyetini ön plana almışlardır. 

Personellerimiz part-time ve full-time olarak 2 grupta bulunmaktadır.Şirketimiz 25 kişilik yönetim kadrosu,600 kişilik personel  kadrosuyla sadece genel temizliği konu almamış, kapsamını geliştirerek ilaçlama ve sosyal hizmetler konusunda da hizmet verme çeşitliliğini yakalamıştır. 

Siz değerli müşterilerimizin de onaylarıyla şirketimizi daha ileri zirvelere ulaştırmak için elimizden geleni yapmaktayız.

  Bizim için öncelik, siz müşterilerimizin memnuniyetidir…

VİZYONUMUZ

Kalitede referans olmak,mükemmelliğe yolculukta öncü olmak…

MİSYONUMUZ

Sosyal sorumluluk anlayışı içinde kalite hedefleri ve temizlik alanında en son yenilikler ışığında kaliteli hizmet sunmak… 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hızla gelişen temizlik sektöründe değişen müşteri beklentilerine uygun hizmet vermek ve kalitemizi sürekli yükselterek müşteri memnuniyeti sağlamak…


Zemin Temizlik ve Cila